دقایقی با هلویار…

مدیریت

جناب آقای مهندس مرتضی جعفری با اتکا به دانش فردی و توانمندی های جمعی از جوانان این مرز و بوم در سال ۱۳۷۹ مبادرت به برپایی مجموعه هلویار و ارائه خدمات مالی نمودند.

وی در همان سال مبادرت به اخذ نمایندگی چند منظوره از گروه شرکت های طرفه نگار(برند نرم افزار حسابداری هلو)نموده و در این زمینه فعالیت گسترده ای را در محل هلویارکنونی شرکت واقع در ساختمان یاس خیابان اسکندری جنوبی با محوریت فروش و ارائه خدمات تکمیلی محصولات هلو در سه بخش : فروشگاهی ، تولیدی و شرکتی به حسابداران و کارفرمایان و صاحبان مشاغل گوناگون آغاز و با انجام مشاوره های رایگان ، ارائه خدمات حضوری و غیر حضوری و آموزش نرم افزار هلو ( ویژه اشتغال) موفق به گردآوری و اشتغال زایی مستقیم و غیر مستقیم چهل و پنج هزار مشترک فعال گردید که همچنان از طریق واحد پشتیبانی با این مجموعه سربلند در ارتباط می باشند.

لوح تقدیر

دریافت لوح تقدیر فروش برتر از گروه شرکت های طرفه نگار در سال های پی در پی از جناب آقای مهندس شهرام شکوری رهبر محترم گروه شرکت های طرفه نگار از به یاد ماندنی ترین های این مجموعه می باشد.

کوشش در برپایی انجمن حسابداران هلو با شعار ” هیچ حسابداری با تخصص کار با هلو بیکار نمی ماند” جایگاه ارزشمندی در جامعه یافت و با سازماندهی بخش معرفی کاربران هلو به کارفرمایان با گذشت ۱۶ سال از این امر ، امروز شاهد فعالیت مستقل ۱۳۰۰۰ حسابدار متخصص عضو انجمن در این عرصه می باشیم .

تالیف کتاب ۶۷ کلید موفقیت توسط مهندس مرتضی جعفری با هدف هدایت مشترکین محترم رسالتی بود بر انتقال تجربیات و راهبری جهت گذر از مصائب و مشکلات پیش روی فعالان در این حوزه.

سمینار

برگزاری و تدریس دوره های موفقیت در ۳۵ سمینار از سری سمینار های آموزشی رایگان ” مرکز تخصصی هلویار “با هدف آموزش های گروهی چند صد نفره از دیگر افتخارات انسان دوستانه موثرایشان می باشد.

به حمد و سپاس پروردگار متعال امروز این شرکت با چند ده نیروی متخصص در امر حسابداری و انفورماتیک ، چند صد همکار مستقل فروش ، آموزش و خدمات مالی ، چند صد مشترک فعال و وفادار وچند صد هزار جوان امیدوار و همیار افتخار خدمات رسانی به هم میهنان عزیز و سربلند را در زمینه های مرتبط دارد.

امید آن داریم در روز ها و سال های آتی شما هم میهنان عزیز به جمع خانواده و هم دلان این مجموعه بپیوندید.

به امید آن روز….