آزمون آنلاین و صدور مدرک نرم افزار هلو

عکس آزمون
راوی هلویار
دانلود فایل صوتی

آزمون آنلاین در مر کز تخصصی هلویار

مرکز تخصصی هلویار ارائه دهنده جامع ترین خدمات آموزشی آنلاین و مجری برگزاری آزمون آنلاین ویژه مشترکین نرم افزار حسابداری هلو می باشد همچنین این مرکز آماده ارائه خدمات آموزشی نرم افزار حسابداری هلو به همراه ارائه بانک سوالات جامع ، بسته آموزشی و امکان صدور گواهینامه به هنرستان ها ، دانشگاه ها وکلیه مراکز آموزشی می باشد.

نحوه برگزاری آزمون آنلاین هلویار

شما با واحد آموزش هلویار تماس گرفته و زمان آزمون آنلاین را رزرو می نمایید که در این مرحله آزمون تعیین سطح با 10 سوال در اختیار شما قرار می گیرد و یک لینک با نام کاربری و رمز عبوربه مدت 24 ساعت در اختیار شما قرارداده خواهد شد پس از آنکه پاسخ را در نرم افزار حسابداری هلو ثبت نمایید نتیجه آزمون درمرکز هلویار تصحیح می گردد . امتیاز آزمون هلویار از 100 می باشد و برای امتیازهای بالای 80 گواهینامه صادر می گردد.

چه اشخاصی می توانند در آزمون آنلاین هلویار شرکت کنند؟

• دانش آموزان رشته حسابداری هنرستان های فنی و حرفه ای و کار و دانش .
• هنرجویان رشته حسابداری آموزشگاه های آزاد و فنی و حرفه ای .
• دانشجویان رشته حسابداری در انواع گرایشات و شاخه های مرتبط .
• فارغ التحصیلان کلیه رشته های دانشگاهی با گرایش مدیریت مالی و اقتصاد .
• دبیران و اساتید رشته حسابداری , بازرگانی , اقتصاد و مدیریت .
• حسابداران و مدیران مالی .
• کارفرمایان و صاحبان مشاغل آشنا به نرم افزار حسابداری هلو.
• فارغ التحصیلان جویای کار در هر مقطعی و با هر مدرکی .

ویژگی های متمایز آزمون آنلاین هلویار

برگزاری در زمان مشخص و یا به صورت شناور

شما می توانید برای برگزاری آزمون ساعت مشخص را تعیین کنید که در آن ساعت در آزمون شرکت کنید. امکان دیگری وجود دارد که می توانید بازه زمانی تعریف کنید و درآن بازه زمانی در آزمون شرکت نمایید که این بازه زمانی حداکثر تا 24 ساعت می باشد .

آموزش با فیلم اموزشی هلویار قبل از ثبت آزمون

با مشاهده فیلم آموزشی هلویار به مدت زمان 88 دقیقه می توانید به زبانی کاملا ساده نرم افزار حسابداری هلو را با پروژه های کاربردی آموزش دیده و سپس مبادرت به شرکت در آزمون نمایید . فیلم آموزشی هلویار قابلیت پخش بر روی تلفن همراه را داشته و همانند یک خودآموز همیشه همراه شماست که قابلیت ارسال از طریق شبکه های مجازی را دارد .

فیلم آموزشی هلویار

استفاده از آزمون آزمایشی رایگان هلویار

برگزاری آزمون آنلاین هلویار می توانید ابتدا در آزمون رایگان شرکت نموده و با نمونه تمرین های مشابه آزمون اصلی آشنا شوید و پس از تمرین و اطمینان از تسلط کامل بر نرم افزارهلو ، در آزمون اصلی شرکت نمایید .

دانلود رایگان نمونه آزمون نرم افزار حسابداری هلو

استفاده از نرم افزار آموزشی آنلاین هلویار

اگرشما برای تمرین نرم افزار حسابداری هلو را دراختیار ندارید پس از دانلود سوالات آزمون آزمایشی می توانید با ورود به نرم افزار آموزشی آنلاین هلویار قبل از ثبت آزمون اصلی در محیط کاربردی نرم افزار هلو تمرین داشته باشید.

ورود به نرم افزار آموزشی آنلاین هلویار

نازل‌ترین قیمت با صرف کمترین زمان

یکی از تفاوت های اساسی آزمون آنلاین هلویار قیمت پایین خدمات درکنار سهولت دسترسی می باشد ما با حذف مسافت ها و هزینه های ایاب و ذهاب در تلاشیم تا هر مشترکی ، در هر نقطه ای از کشور بتواند به راحتی در آزمون آنلاین هلویارشرکت نموده و گواهینامه دریافت نماید.

ثبت نام آزمون آنلاین و دریافت مدرک

امکان همکاری با مراکز آموزشی

اگر شما مدرس مستقل در حوزه آموزش نرم افزار حسابداری هلو دردانشگاه ها و مراکز آموزشی هستید ، می توانید با دریافت کد همکاری آزمون های گروهی تخفیف دار را خریداری نموده و به صورت تکی در اختیار دانشجویان خود قرار دهید و از این طریق درآمد زائی نمایید.

ثبت درخواست همکاری و خرید گروهی آزمون آنلاین هلویار


استعلام گواهی‌نامه از طریق سایت هلویار

این قابلیت در سامانه آزمون هلویار وجود دارد که اعتبار گواهینامه های صادر شده را از طریق کد ملی استعلام نمایید و در صورت اتمام مدت زمان اعتبار مجددا در آزمون آنلاین هلویار شرکت نموده و گواهینامه خود را تمدید نمایید.

استعلام گواهینامه هلویار

شرایط صدور و تحویل گواهینامه هلویار

گواهینامه صادر شده دارای اعتبار یکساله بوده و مدرک آزمون های پذیرفته شده در هرماه در پایان همان ماه صادر گردیده و تا دهم ماه بعد در محل موسسه هلویار تحویل می گردد .
عزیزانی که موفق به اخذ گواهینامه هلویارگردیده اند از امتیاز معرفی به کار برخور داربوده و می توانند در بخش کاریابی در سایت هلویارثبت نام نمایند تا علاوه بر دست یابی به اطلاعات کارفرمایان بتوانند رزومه و اطلاعات تماس خود را به آنها اعلام نمایند .

ثبت نام در کاریابی

خدمات نوین دهکده هلویار

آموزش نرم افزار هلو
نرم افزار آموزشی هلو
خرید آنلاین نرم افزار هلو
  • 140,000 تومان

  • قابلیت استعلام آنلاین

  • اعتبار یک‌ساله

  • آنلاین و بدون نیاز به حضور در مرکز

  • مورد نیاز جهت کاریابی

ثبت نام آزمون آنلاین و دریافت مدرک
3.3/5 - (6 امتیاز)