نرم افزار ارتباط با مشتریان هلویار

نرم افزار ارتباط با مشتریان هلویار
راوی هلویار
دانلود فایل صوتی
دانلود رایگان دمو نرم افزار ارتباط مشتریان هلویار

نرم افزارCRM HOLOOYAR چیست و چه کاربردی دارد؟

ابتدا قبل از معرفی نرم افزار CRM و موارد استفاده آن باید برای درک بهتر موضوع شما را با هدف و مفاهیم کلی CRM آشنا نمائیم.

تعریف کلی CRM ( مدیریت ارتباط با مشتری) :

کلمه CRM مخفف عبارت Customer relationship management به معنی مدیریت ارتباط با مشتری می باشد و نرم افزار CRM یک راهکار و ابزار منحصر به فرد جهت تعاملات بین شرکت با مشتریان فعلی یا مشتریان احتمالی یک کسب و کار ، باهدف افزایش فروش، افزایش سودآوری و رضایت مشتریان می باشد.

مفهوم اساسی CRM چیست ؟

CRM نرم افزاری است با هدف اتوماسیون فروش و بازاریابی که قابلیت ثبت اطلاعات مخاطبین مانند: ایمیل ، شماره تلفن ، وبسایت ، علایق ، تاریخچه فروش ، تعاملات گذشته ، اطلاعات سفارش و… را دارا می باشد که می تواند به طور خودکار با سازماندهی این اطلاعات به شما یک رکورد کامل از افراد ، شرکت ها و مشتریان ارائه نماید تا از این طریق بتوانید رابطه خود را با مشتریان در طول زمان پیگیری نمائید ونیز با ارائه یک دید کلی از مشتریان و اطلاعات آنها تعامل شرکت با مشتریان را بهبود می بخشد.

هدف اصلی از تولید نرم افزار CRM چیست ؟

هدف اصلی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری CRM این است که شما در هر لحظه و درهرمکانی که هستید از مشتریان خود باخبر شوید ، بدانید آنها چه چیزی می خواهند، چگونه آخرین بار با شما در ارتباط بودند ، درخواست و نیاز آنها چیست و وظیفه شما نسبت به آنها چیست؟

نرم افزار CRM چه می کند و چگونه فروش شما را افزایش می دهد؟

همانطور که می دانید مشتریان ارزنده ترین دارایی برای مدیران و صاحبان مشاغل محسوب می شوند. در گذشته ذهن افراد و کاغذها وظیفه حفظ اطلاعات مشتریان را داشتند که با افزایش تعداد مشتریان و بزرگ تر شدن حیطه کسب و کارها ، این امر روزبه روز دشوارتر می شد و مشکلاتی از قبیل وابستگی به افراد، بی نظمی و تاخیر در پیگیری مشتریان ، عدم وجود دسترسی به یک بانک اطلاعاتی یا دیتابیس از مشتریان ، فروش های آشفته و نامنظم و همچنین نداشتن درک و تصویر روشنی از کسب و کارها باعث شکل گیری نرم افزار CRM گردید و مدیران جهت رفع مشکلات بیان شده به مرور زمان به این نرم افزار روی آوردند و توانستند با استفاده از نرم افزار CRM از مشکلات و دردسرهای کاغذ بازی اداری رهایی یافته و با افزایش نظم و سرعت در پیگیری ها ، عدم وابستگی به افراد و… به فروش و سود بهتر و بیشتر و نیز جلب رضایت مشتریان دست یابند.

مزایای استفاده از نرم افزارHOLOOYAR CRM چیست؟

1- صرفه جویی و استفاده بهینه از زمان:

نرم افزار CRM HOLOOYAR می تواند از طریق اتوماسیون سازی عملیات های اجرایی شما صرفه جویی زیادی در زمان انجام فعالیت ها و امور روزمره شما به دنبال داشته باشد.و ضمن پیگیری و دنبال نمودن اطلاعات فروش ، به صورت خودکار سرنخ های فروش را شناسایی و اعلام نماید.

2- صرفه جویی در هزینه ها :

کاهش برخی کاغذبازی ها ، کاهش هزینه های بازاریابی و نیز استفاده حداقلی از نیروها در انجام امورموسسات سبب کاستن هزینه ها می گردد.

3- مدیریت ساده تر:

در صورتی که تعداد مشتریان افزایش یابد ، مدیریت آنها نیز دشوارتر می گردد که با استفاده از CRM HOLOOYAR می توان به سادگی رفتار مشتریان را پیگیری کرده و آنها را مدیریت نمود.

4- شناسایی بهتر نیاز مشتریان:

CRM HOLOOYAR اطلاعات کامل و جامعی را از نیازهای مشتریان در اختیار قرار می دهد که این اطلاعات شامل گزارش نیازها ، رفتارها و درخواست های مشتریان می باشد که با دانستن این اطلاعات می توانیم دقیقا خدماتی مناسب با نیاز مشتریان به آنها ارائه دهیم .

5- بازاریابی و تبلیغات موثر و مدیریت فروش:

شما می توانید با بررسی و تحلیل داده ها و اطلاعات موجود در سیستم CRM HOLOOYAR باتوجه به علایق ، رفتار و خریدهای قبلی مشتریانتان ، رفتارهای آنها را در آینده پیش بینی کرده و یک برنامه جامع و کامل برای بازاریابی محصولات ، کالاها و یا خدمات خود به بخش فروش ارائه دهید.

برخی دیگر از مزیت های CRM HOLOOYAR:

• گردآوری و جمع آوری اطلاعات مشتریان ، پیگیری ها ، نتایج پیگیری ها ، فروش ها و… در یک بانک اطلاعاتی متمرکز و یکپارچه
• ارائه ابزاری جهت نظم و سرعا بخشیدن به پیگیری های فروش و مشتریان
• مستقل کردن کامل کسب و کارها ، عدم وابستگی فروش به کارمندان فروش
• قابلیت دسته بندی و گروه بندی هوشمندانه مشتریان مثلا بر اساس طمان خرید و تماس آنها با مجموعه به هدف پیگیری یا ارسال پیامکهای گروهی به آنها
• قابلیت ارائه گزارشات جامع و کامل از فعالیت های روزانه، ماهانه و… کارمندان فروش ، محصولات و هزینه های تبلیغاتی جهت بهبود تصمیم گیری های آینده
• گزارش عملکرد کارمندان فروش ( نرخ تبدیل هرکدام ، میزان فعالیت ها ، میزان مشتریان شکست خورده و…)
• گزارش فروش یا عدم موفقیت در فروش
• تحلیل فرصت های ورودی و اینکه چند درصد از فرصت ها تبئیل به مشتری شده اند.
• روند ایجاد سرنخ و فرصت های ورودی
• تحلیل های مربوط به فروش
• سرعت در ارائه خدمات به مشتریان
• افزایش رضایتمندی مشتریان
تک تک این مزایا و گزارشات به شما کمک می نماید که ایرادهای شرکت خود را یافته و آنها را بهبود داده تا به فروش و سود بیشتر و بهره وری بیشتر برسید.

ویژگی های اصلی نرم افزارHOLOOYAR CRM چیست؟

1- ثبت مشخصات و اطلاعات فردی مانند تلفن ، ایمیل ، آدرس ، وب سایت ، تاریخ تولد، علایق و…
2- ثبت وظایف ، ارتباطات و یادداشت های نامحدود برای هر یک از مشتریان
3- تنظیم یادآوری و آلارم برای رویدادهای مهم مانند : پیگیری مشتریان ، تماس تلفنی یا جلسات مذاکره و فروش
4- فیلتر کردن داده ها برای تهیه گزارش های مشتریان
5- قابلیت های ورود اطلاعات مشتری از مخاطبان OUTLOOK ، فایل های اکسل و یا سایر بانک های اطلاعاتی به نرم افزار CRM HOLOOYAR
6- قابلیت دسترسی آسان به وب ، امکان دسترسی به موبایل و… را برای چندین کاربر به طور هم زمان فراهم می آورد.

مهمترین وکاربردی ترین امکانات موجوددرنرم افزار HOLOOYAR CRM:

صفحه اصلی و داشبورد نرم افزار

1- قابلیت ثبت مشخصات و اطلاعات مشتریان حقیقی ( اشخاص ) و حقوقی ( شرکت ها):

درهنگام تماس مشتریان در راستای فروش و بازاریابی بیشتر بنا به نیاز مجموعه اطلاعاتی مانند : نام ، نام خانوادگی ، نام شرکت ، شماره تلفن ثابت ، همراه ، تاریخ تولد ، کد ملی ، وضعیت تاهل ، ایمیل ، آدرس ، علایق ، حوزه فعالیتی ، نوع فعالیت ، نوع درخواست ، نحوه آشنایی مشتری با سازمان و… را ثبت نموده و از آنها به طور مطلوب استفاده نماید.

2- قابلیت استفاده از کالر آیدی:

با استفاده از این امکان درهنگام تماس مشتریان با مجموعه در صورتی که مشخصات و شماره تماس های مشتری قبلا در سیستم ثبت شده باشد به همان نام مشتری ( حقیقی یا حقوقی) بر روی مانیتور نمایان می شود و مستقیما به همان کارشناسی که قبلا با مشتری ارتباط گرفته است، متصل می گردد. این کار از اتلاف وقت مشتری و توضیحات مجدد به سایر اپراتورها جهت ارتباط گرفتن با کارشناس مربوطه جلوگیری کرده و مشخص می شود که مشتری در حال حاضر با کدام کارشناس و داخلی ارتباط گرفته و در حال مکالمه می باشد.

و در صورتی هم که مشخصات مشتری ثبت نشده باشد با کلیک بر روی دکمه ثبت مشتری جدید می توان در همان لحظه مشتریان را جهت تماس ها و ارتباطات بعدی ثبت نمود.

3- قابلیت ثبت کلیه ارتباطات با مشتریان:

بعد از برقراری ارتباط با مشتریان ، تامین کنندگان ، نمایندگی ها و رقبا می توانید نتیجه این ارتباطات را ثبت و گزارش گیری نمایید.
برخی از مواردی که در قسمت ارتباطات می توان درج نمود عبارتند از:

1- موضوع برقراری ارتباط
2- ثبت بازاریاب ، کارشناس یا شخص برقرارکننده ارتباط
3- ثبت انواع روش های ارتباطی
4- ثبت زمان ارتباط شامل تاریخ و ساعت برقراری ارتباط
5- ثبت کالای متناسب با ارتباط برقرارشده
6- ثبت انواع نتایج ارتباطی
7- امکان ضمیمه ( attach) کردن فایل ارتباطی مبادله شده
8- توضیحات بیشتر
9- ثبت تعداد ارتباطات با کارشناس های مختلف شامل ارتباط 1 ، ارتباط 2 و…

4- قابلیت ثبت وظایف در بخش کارتابل کاربران:

جهت پیگیری های بعدی تا حصول نتیجه قطعی از ارتباطات و تعاملات با مشتریان و نیزانجام کارهای محول شده می توانید آن را در بخش وظایف تعریف نموده و به خودتان یا شخص دیگری ارجاع دهید.
برخی از مواردی که در قسمت وظایف می توان درج نمود:

1- ثبت نوع وظیفه ( داخلی یا خارجی ) ، عنوان وظیفه ، وضعیت وظیفه ( شروع شده ، شروع نشده ، در حال انجام ، تمام شده و…) ، اولویت وظیفه و…
2- دارای قسمت تماس با ( نام شخص یا مشتری مورد نظر) ، نقش ( مشتری راضی ، پرسنل ، همکار ، سرنخ و…) شرکت یا شخص وابسته می باشد.
3- زمان ارجاع ( تاریخی که وظیفه ارجاع شده ) و زمان سررسید ( تاریخی که باید وظیفه محول شده انجام گردد.)
4- ارجاع دهنده ( کسی که وظیفه را ارجاع می دهد) و ارجاع شونده ( کسی که وظیفه به آن محول می شود.)
5- درصد تکمیل وظیفه
6- نتیجه وظیفه ( انجام شد، نشد ، پیگیری مجدد و…)
7- توضیحات ( مواردی که مربوط به انجام وظیفه بوده و نیاز به توضیح بیشتر دارد.
8- امکان ضمیمه یا attach کردن فایل

5- قابلیت ارسال و دریافت پیامک یا SMS :

شما میتوانید با این قابلیت بعد از برقراری تماس و ارتباط با مشتری با کلیک بر روی دکمه ارسال پیامک برای مشتریان خود پیامک های مختلفی ارسال نموده و یا از آنها دریافت پیامک نمائید.که این پیامک ها در قالب استاندارد و از پیش تعیین شده می باشد. نتیجه ارسال هریک از این پیامک ها در قسمت ارتباطات نرم افزار به عنوان یک ارتباط جدید برای شخص یا شرکت منظور می گردد.
نکته: برای ارسال پیامک باید از پنل های پیامکی یا از مودم GSM که قابلیت لینک شدن با نرم افزار CRM را دارند استفاده نمود.

برخی از قابلیت های پیامک های ارسالی به مشتریان در HOLOOYAR CRM:

1- ارسال SMS به گروهی از مشتریان با صرف کمترین زمان
2- ارسال SMS به نام خود شخص یا شرکت که باعث اثربخشی بیشتر می شود.
3- انواع پیامک های تبلیغاتی
4- ارسال آدرس و شماره تماس شرکت ها
5- ارسال ایمیل شرکت
6- ارسال لینک وب سایت و یا لینک شبکه های اجتماعی
7- ارسال شماره حساب و یا شماره کارت شرکت جهت انجام واریزی
8- ارسال و اعلام مانده بدهی به مشتری
9- تشکر از خرید
10- اعلام تاریخ و زمان تحویل کالا یا خدمات و…

6- امکان استفاده از چت آنلاین:

این ویژگی از CRM HOLOOYAR به شما این امکان را می دهد که با کاربران و پرسنل فعال در نرم افزار CRM HOLOOYAR بتوانید به صورت آنلاین و برخط چت و گفت وگو نمائید.

به این صورت که کاربران فعالی که در سیستم حضور دارند با رنگ سبز نشان داده می شود و با کلیک بر روی نام شخص موردنظر که چراغ سبزرنگ آن روشن می باشد می توانید با یکدیگر به صورت همزمان و آنلاین به چت و گفت وگو بپردازید.

7- تقویم کاری:

قسمت داشبورد نرم افزار CRM HOLOOYAR دارای یک تقویم کاری می باشد که نشان دهنده سال ، روز، هفته ، ماه و… می باشد، که هر صفحه آن نشان دهنده 30 روزکاری می باشد که تمامی وظایفی که به شما محول شده است را در تاریخ مورد نظر همان روز نمایش می دهد که با کلیک بر روی هرکدام از آنها می توانید جزئیات وظیفه را مشاهده و آن را پیگیری نمایید و یا به تاریخ دیگری موکول نمائید. این قسمت یک چشم انداز کلی از تمامی وظایف و کارهایی که قرار است در طول 1 ماه انجام دهید را به شما نشان می دهد.

8- یادداشت های روزانه:

قابلیت ثبت یادداشت های روزانه که می توانید مواردی را که ممکن است از یادببرید و فراموش کنید و یا نیاز دارید که به صورت روزانه و مکرر به آنها رجوع نمائید را به صورت یادداشت برای خود ثبت نمائید.

9- گزارشات :

جهت مدیریت فروش ، پیش بینی فروش ، مدیریت کمیسیون ها ، مدیریت بازاریابی و… نرم افزار CRM HOLOOYAR گزارشات متنوعی را از کلیه داده ها و پارامترهای ورودی بر اساس فیلترهای مختلف به صورت گزارش داده ای یا گرافیکی در اختیار مدیران قرار می دهد.

انواع گزارشاتی که از CRM HOLOOYAR می توان دریافت نمود عبارتند از:

1- گزارشات اشخاص:
گزارشات اشخاص شامل : اشخاص، نوع فعالیت شرکت ها ، پرسنل ، نقش ، تاریخچه اشخاص ، نحوه آشنایی با اشخاص ، کارشناس مربوط به اشخاص ، ارسال ها و دریافت ها ، برمبنای رتبه بندی دستی ، شرکت ، موبایل پرسنل ، تاریخ تولد پرسنل شرکت ها و… مبی باشد.
2- گزارشات شرکت ها:
گزارشات شرکت ها شامل: شرکت ها، زمینه فعالیت شرکت ها ، کارشناس مربوطه شرکت ها ، موبایل شرکت ها ، رتبه بندی دستی شرکت ها ، نحوه آشنایی شرکت ها و…
3- گزارشات ارتباطات :
گزارش ارتباطات شامل : ارتباطات ، شرکت هایی که ارتباط نداشته اند و…
4- گزارشات فاکتور:
گزارشات فاکتور شامل: فاکتور ، اقلام فاکتور ، کارشناس مربوطه خریدارها ، رتبه بندی دستی خریدارها ، نحوه آشنایی با خریدار، گروه بندی خریدار، زمینه فعالیت خریدار، فروش به تفکیک تاریخ ،خریداران ماه های گذشته که در این ماه خریدی نداشته اند، لیست خریداران که در این ماه خرید داشته اند، فروش بر اساس مکان ها ، مقایسه چندگانه ، گزارش مجموع فروش محصولات بر مبنای صادرکننده و…
5- گزارشات وظایف :
گزارشات وظایف شامل : وظایف و شرکت هایی که وظیفه ای ندارند.
6- گزارشات پرداختی:
گزارشات پرداختی شامل : ریزصورتحساب و پرداختی
7- گزارشات تیکت:
گزارشات تیکت شامل خدمات پس از فروش می باشد.
8- گزارشات تماس ها:
گزارشات تماس ها شامل دسته بندی تماس ها براساس زمان می باشد.

10- قابلیت استفاده 8 کاربر به صورت هم زمان از برنامه
در نرم افزار CRM HOLOOYAR تعداد نا محدودی کاربر می توان تعریف نمود ولی فقط به صورت پیش فرض 8 کاربر به صورت هم زمان می توانند فعال باشند واز برنامه استفاده نمایند.
همچنین شما می توانید با پرداخت هزینه جزئی تعداد کاربران را به دلخواه به بیش از 8 کاربر فعال دربرنامه تغییر دهید.

11- دارای قابلیت تحت وب :
همچنین شما می توانید بدون آنکه برنامه را نصب کنید ، با استفاده از اینترنت واز طریق مرورگر ها در هر زمان از شبانه روز و در هرمکان که باشید به صورت تخت وب از برنامه استفاده نمائید.که این امکان در بسیاری از شرکت های خدماتی و پخش و مراکزی که بخش از کار خود را در خارج از محیط داخلی شرکت به صورت اعزام کارشناس انجام می دهند و بسیاری موارد مشابه دیگر کاربرد بسیار مفیدی دارد.

نکته: پیش نیاز استفاده از نرم افزار تحت وب تهیه آی پی استاتیک از سرویس دهنده ی اینترنت می باشد.

12- تعریف کاربران با سطوح دسترسی تعیین شده :
هر یک از اشخاص و شرکت ها ( مانند پرسنل شرکت ، بازاریابان ،مشتریان ، کارمندان ، کارشناسان ، تامین کنندگان ، نمایندگی ها ، رقبا و… ) که قصد استفاده از نرم افزار CRM HOLOOYAR را داشته باشند با سطح دسترسی تعیین شده می توانند از بخش های مختلف نرم افزار CRM HOLOOYAR استفاده کنند، تنها کافی است نام کاربری ، رمزعبور و الگوی دسترسی برای آنها تعریف نمود.

13- قابلیت استفاده از نرم افزار CRM HOLOOYAR به دو صورت CRM HOLOOYAR نصبی و CRM HOLOOYAR ابری ( (Cloud CRM HOLOOYAR :

در تعاریف زیرتفاوت های اصلی نسخه ابری CRM HOLOOYAR و نصبی CRM HOLOOYAR به طور خلاصه بیان می گردد:

نرم افزار CRM HOLOOYAR ابری هلویار ( Cloud CRM HOLOOYAR ) :

در تکنولوژی CRM HOLOOYAR ابری ( Cloud CRM HOLOOYAR ) شما نیازی ندارید که نرم افزار را درداخل شرکت یا سازمان خود بر روی سرور نصب کرده و از آن نگهداری نمائید.
در این روش، نرم افزار CRM HOLOOYAR ابری بر روی سرورهای ارائه دهنده خدمات CRM HOLOOYAR به شما نصب شده است و آنها از سیستم شما محافظت و نگهداری می نمایند. بنابراین شما به جای خرید و نصب نرم افزار ، با پرداخت حق اشتراک ( سالانه ، ماهانه و…) می توانید از طریق اینترنت در هرکجا که می خواهید از نرم افزار CRM HOLOOYAR ابری استفاده نمایید.

نرم افزار CRM HOLOOYAR نصبی هلویار:

در این روش شما باید نرم افزار CRM HOLOOYAR را خریداری نموده و بر روی یکی از سرورهایتان نصب نمائید و تیم داخلی شرکت خودتان وظیفه محافظت و نگهداری از نرم افزار را به عهده می گیرند. در این حالت شما از شرکت تولید کننده نرم افزار یک لایسنس استفاده از نرم افزار را خریداری نموده و برای دریافت خدمات پشتیبانی روی نرم افزار و یا دریافت ورژن ها و نسخه های به روز و جدید ، هزینه پشتیبانی را به صورت سالیانه به شرکت تولید کننده نرم افزار پرداخت می نمائید.

نکته: توضیحات کامل نسخه CRM HOLOOYAR ابری هلویار و لیست قیمت نرم افزار به همراه امکانات کامل در لینک زیر می توانید مشاهده نمائید.

14- مدیریت وظایف در بخش کارتابل کاربران :

مدیریت وظایف شامل سه قسمت اصلی می باشد که عبارتند از وظایف کاربرجاری ، وظایف ارجاعی و وظایف تمام کاربران می باشد.
وظایف کاربرجاری: شامل گزارشاتی اعم از وظایف امروز، وظایف آتی ، تمام وظایف ، وظایف تکمیل نشده ، وظایف تکمیل شده و… می باشد.
وظایف ارجاعی: شامل گزارشاتی اعم از وظایف ارسالی ، وظایف دریافتی، وظایف دریافتی تکمیل شده ، وظایف ارسالی تکمیل شده و… می باشد.
وظایف تمام کاربران: شامل گزارشاتی اعم از وظایف امروز، وظایف تکمیل نشده ، وظایف تکمیل شده و… می باشد.

15- صدور پیش فاکتور و فاکتور

16- مدیریت مانده حساب مشتریان وشرکت ها، اسناد دریافتنی و پرداختنی مشتریان

17- امکان تعریف داشبورد مدیریتی Dashboard :
گزارشات و منوهایی که مدنظر هرکاربر می باشد و به صورت مکرر و روزانه از آنها استفاده می نماید به دلخواه در این قسمت چیده می شود که این گزارشات به صورت online تغییرمی نماید و مورد اطلاع کاربران قرار می گیرد.

18- امکان دریافت خروجی html , word, txt, xml, excel از کلیه اطلاعات موجود در نرم افزار

19- امکان ورود و کانورت اطلاعات از طریق فایل html, txt, xml, excel به نرم افزار CRM HOLOOYAR

20- امکان تهیه نسخه پشتیبان یا بک آپ گیری از برنامه و بازگرداندن یا بازخوانی نسخه پشتیبان یا بک آپ

21- قابلیت سفارشی سازی برنامه:

برخی از قابلیت ها و امکانات برنامه رادر صورت امکان و پس از بررسی های لازم بنا به نیاز و خواسته خود می توانید تغییر داده و برای سازمان یا شرکت خود سفارشی سازی نمایید.

22- قابلیت نمایش تاریخچه رکوردها در بخش history برنامه:
این قابلیت مشخص می نماید که هر بخش از اطلاعات توسط کدام کاربر ، درچه ساعت و تاریخی ایجاد شده است ،و همچنین توسط کدام کاربر و در چه ساعت و تاریخی حذف یا اصلاح شده است.

برخی از قابلیت ها و امکانات دیگر نرم افزار CRM HOLOOYAR هلویار :

 قابلیت جست و جو روی تمامی اطلاعات در قسمت دفترچه تلفن وآدرس ها
 امکان ایجاد فرم های مختلف مانند: فرم درخواست ثبت نام در دوره های آموزشی ، سمینار ، کنفرانس و…که در این نرم افزار قابل مدیریت هستند.
 کنترل مشابهت ها در زمان ورود اطلاعات که این کار به عدم ثبت اطلاعات مشابه در برنامه یا داده های تکراری کمک می نماید.
 کار با برنامه به صورت شبکه و تحت وب
 اختصاص نقش های متفاوت به افراد، اشخاص و شرکت ها ( مانند: پرسنل، کارمند، بازاریاب ، مشتری، کارشناس، سرنخ ، فرصت و…)
 فعال یا غیر فعال نمودن رکوردها
 ایجاد رکوردهای مشابه از کلیه رکوردها
 تعریف رنگ آیکون برای هریک از اشخاص و شرکت ها
 تعریف نوع فعالیت مشتری
 تعریف نحوه آشنایی مشتری با سازمان
 تعریف خدمات و محصولات
 ضمیمه کردن فایل های موردنیاز به پرونده مشتری
 پیگیری ارتباطات هر مشتری در زمان مشخص توسط کاربر
 مدیریت دسترسی سریع به اطلاعات در داشبورد کاربران
 اختصاص کارشناس و بازاریاب به هر مشتری

جهت دریافت نسخه دمو یا خرید نرم افزار با شماره02166432432 تماس حاصل فرمایید.

محصولات بیشتر…

خدمات نوین دهکده هلویار

خرید آنلاین نرم افزار هلو
هلو تحت وب
کاریابی هلو
نرم افزار آموزشی هلو
  • از 7 میلیون تومان

  • تعریف بی‌نهایت کاربر، مشترک، ارتباطات و وظیفه

  • قیمت مناسب

  • سهولت در کاربری

کیت‌های افزودنی

ثبت سفارش
لینک استفاده یک‌ماهه از CRM
5/5 - (2 امتیاز)