درخواست همکاری

شرکت هلویار به منظور توسعه شبکه فروش و ارائه خدمات مالی و خدمات پشتیبانی به مشترکین خود ازعلاقه مندان واجد شرایط که در زمینه های معرفی شده در زیر آگاهی و تخصص کافی دارند جهت مشارکت در امر فروش و توزیع محصولات و خدمات هلویاربا شرایط کاری بسیارویژه و مناسب با افتخار دعوت به همکاری می نماید.

به عنوان مثال عزیزان وهمکاران واجد شرایط که می توانند در زمینه ها و فضاهای معرفی شده با ما همکاری نمایند می توانند شامل حسابدار، مدرس هلو ، مدرس حسابداری ، کارشناس مالیاتی ، حسابرس، کارشناس IT ، فروشگاه های توزیع و پخش نرم افزار ، آموزشگاه ای حسابداری و… باشند.

عکس کار تیمی

شرکت هلویار درزمینه و فضاهای زیر از شما عزیزان دعوت به همکاری می نماید:

 1. گسترش شبکه فروش و توزیع نرم افزار حسابداری هلو:
  می‌توانید با گرفتن عاملیت فروش نرم افزار حسابداری هلو از ما و امضای قرارداد انواع نرم افزارهای حسابداری هلو(فروشگاهی ، شرکتی ، تولیدی، جامع و شبکه) را بفروشید و از تخفیف عاملیت فروش بهره‌مند گردید.
 2. ارائه خدمات آموزشی نرم افزار و حسابداری:

  خدمات آموزشی شامل برگزاری دوره های حسابداری و کار با نرم افزار حسابداری هلو ویژه بازارکار جهت کارجویان و دانشجویان، آموزش حسابداری فروش و انبار ، جذب مدرس هلو بابت آموزش امور مالی و حسابداری و نرم افزار هلو به صورت کاربردی می باشد.

 3. ارائه خدمات پشتیبانی نرم افزار و سخت افزاری:
  خدمات پشتیبانی شامل : نصب و راه اندازی سیستم ها و نرم افزارهای حسابداری ، صندوق های فروشگاهی ، طراحی فاکتور ها وفیش پرینتر و بارکد، نصب و راه اندازی انواع شبکه های داخلی ، راه اندازی بسترهای مناسب جهت دورکاری و تحت وب نمودن سیستم های مالی و حسابداری و….می باشد.
 4. ارائه خدمات مالی و حسابداری:
  ارائه خدمات مالی شامل: تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی ، ورود اطلاعات مالی و حسابداری ، بازرسی انبار و انبارگردانی ، بستن حساب ها ، توانایی انجام امور حسابداری به منظور ثبت دفاتر و مدارک حسابداری ، تنظیم دفاتر و مشاوره مالیاتی برای افراد حقیقی و حقوقی ، ارائه لیست بیمه ومالیات و….می باشد.

روند جذب و همکاری :

1- تکمیل فرم ثبت نام آنلاین
2- تماس با متقاضی پس از بررسی و تایید فرم
3- امضای قرارداد
4- آموزش های لازم جهت همکاری و بازاریابی و خدمات