آموزش آنلاین نرم افزار هلو

راوی هلویار
دانلود فایل صوتی

وبینارهلویار به شما این امکان را می دهد تا بدون در نظر گرفتن فاصله مکانی بتوانید به سادگی از طریق تلفن همراه ، لب تاپ و یا کامپیوتر خانگی خود وارد کلاس درس شده و به صورت آنلاین نرم افزار حسابداری هلو را آموزش ببینید .

در این دوره آموزشی که با امکانات نرم افزارحسابداری هلو کد 41 برگزار می گردد کلیه موارد ابتدایی از جمله معرفی اشخاص در سه سطح کل ، معین و تفضیلی ، معرفی کالاها در سه سطح گروه اصلی ، گروه فرعی و نام کالا ، معرفی حساب های بانکی و موجودی های نقدی صندوق و تنخواه گردان در بخش سند افتتاحیه آموزش داده می شود .

در بخش بازرگانی امکان ثبت کلیه فاکتورهای خرید ، فروش ، برگشت از خرید و فروش ، پیش فاکتور و فاکتور ضایعات آموزش داده شده وبرای انتقال کالا بین انبارهای خودتان امکان حواله بین انبارها وجهت رفع اختلاف انبار نحوه انبارگردانی آموزش داده می شود . . امکان ثبت کالای امانی و مراودات مربوط به تسویه حساب ها به انضمام صدور سند اتوماتیک جهت کلیه مراودات مالی و دریافت و پرداخت چک ها از دیگر آموزش های بخش بازرگانی نرم افزار می باشد .

در آموزش بخش شرکتی امکان صدور سند حسابداری و ایجاد حساب های جدید در سه سطح کل ، معین و تفضیلی دیده شده است و با استفاده از امکان مر کز درآمد و هزینه امکان تفکیک درآمدها و هزینه های هر پروژه امکان پذیر خواهد بود در بخش چک ها کلیه چک های وارده و صادره قابلیت پیگیری ثبت وصول و برگشت داشته و چنانچه انبار شما از دوبخش مواد اولیه و کالای ساخته شده تشکیل شده باشد امکان ثبت تولید ساده و تولید طبق فرمول در بخش تولیدی آموزش داده می شود .

چنانچه از استانهای دیگر تمایل به شرکت در دوره های آموزشی هلویار را دارید می توانید درخواست خود را ثبت نموده و لینک حضور در وبینار را دریافت نمایید تا در اسرع وقت دوره آموزشی شما توسط مجرب ترین اساتید حسابداری و کارشناسان هلو برگزار گردد .

کلیه اسناد و مراودات ثبت شده اعم از دستی و اتوماتیک قابلیت اصلاح و گزارش گیری داشته و ورژن برنامه و ظاهر منو ها کاملا با نسخه اصلی مطابقت دارد .

دوره های آموزشی آنلاین هلویار:

  • رفع اشکال خصوصی ویژه کارفرمایان تا 20 دقیقه
  • آموزش بستن حساب در یک جلسه 90 دقیقه ای
  • آموزش های تکمیلی در چهار جلسه 90 دقیقه‌ای

 

می‌خوام تو این دوره شرکت کنم

در صورتیکه حتی زمان کافی برای حضور در وبینار را ندارید فیلم آموزشی یکی از وبینارهای گروهی در اختیار شما قرار داده شده است که در آن به زبانی کاملا ساده با ذکر مثال کاربردی نرم افزار حسابداری هلو آموزش داده می شود این سطح از آموزش شما را یاری می نماید تا کار با نرم افزار خود را آغاز نموده و فعالیت های روزانه مجموعه را ثبت نمایید . مزیت داشتن فیلم آموزشی در این است که بارها می توانید آن را مشاهده نموده و یا در آینده اگر بخشی را فراموش کردید مجدد به آن مراجعه نمایید .در ضمن می توانید فیلم آموزشی را در اختیار دیگر دوستان و آشنایان خود که قصد آموزش هلو را دارند نیز قرار دهید .

پس از آنکه مدتی با نرم افزار حسابداری هلو مراودات روزمره خود راثبت نمایید به آموزش های پیشرفته تری نیاز خواهید داشت که به جهت راهنمایی بیشتر فیلم آموزشی آنها در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است :

” آموزش ثبت سند افتتاحیه به صورت دستی جهت موسساتی که دفاتر قانونی دارند “

آموزش اعمال مالیات بر ارزش افزوده بر کالاها و فاکتورها در نرم افزار حسابداری هلو و تهیه گزارشات فصلی “”

آموزش کامل اصلاحات پایان دوره و بستن حساب ها در نرم افزار حسابداری هلو “”

پس از مشاهده فیلم های آموزشی چنانچه تمایل به دریافت گواهینامه هلویار را داشته باشید از بخش آزمون آنلاین می توانید مبادرت به انجام آزمون و اخذ گواهینامه نمایید .

گواهینامه صادر شده دارای اعتبار یکساله بوده و از طریق شماره ملی در سایت رسمی هلویار قابل استعلام و تمدید سالانه می باشد گواهینامه کلیه آزمون های پذیرفته شده در هرماه در پایان همان ماه صادر شده تا دهم ماه بعد در محل دفتر هلویار تحویل می گردد .

دانشجویان عزیزی که گواهینامه هلویار را دارند از امتیاز معرفی به کار برخور داربوده و می توانند در قسمت درخواست کار سایت هلویار ثبت نام نموده و علاوه بر دست یابی به اطلاعات کارفرمایان جویای نیروی حسابدار اطلاعات رزومه و شماره تماس خود را در اختیار ایشان قرار داده و در صورت توافق باهم همکاری نمایند .

می‌خوام تو این دوره شرکت کنم

خدمات نوین دهکده هلویار

آموزش نرم افزار هلو
عکس آزمون
کاریابی هلو
نرم افزار آموزشی هلو
  • 147,700 تومان

  • آپدیت رایگان برای همیشه

  • 88 دقیقه آموزش ویدیویی

  • این آموزش برای افرادی که نسخه آموزشی کلود هلویار را آنلاین خریداری می‌نمایند، به صورت هدیه دریافت خواهند کرد.

ثبت نام و شروع آموزش
5/5 - (3 امتیاز)