آموزش نرم افزار هلو

آموزش نرم افزار هلو
راوی هلویار
دانلود فایل صوتی

مفهوم آموزش به شیوه کارآفرینی این است که با زبانی ساده بیاموزید تا در کسب و کارتان موفق باشید . دوره آموزشی ویژه اشتغال در مرکز آموزشی هلویار با آموزش صفر تا صد مفاهیم حسابداری در قالب نرم افزار حسابداری هلو با 20 سال سابقه درخشان این امکان را فراهم می سازد تا با هر مدرک تحصیلی و در هر مقطعی بتوانید در زمینه کارحسابداری وارد بازار کار شوید .با توجه به وجود بیش از 900 هزار مشترک فعال نرم افزار حسابداری هلو دربیش از 500 گروه شغلی پس از اتمام آموزش می توانید از این مهارت کسب درآمد نموده و ثروت آفرین باشید.

در دوره آموزشی کاردانی نرم افزار حسابداری هلو طی 5 جلسه 2 ساعته اصول حسابداری در قالب نرم افزار کد 41 هلو کلیه موارد حسابداری از ابتدای شروع به کار یک موسسه اعم از معرفی اشخاص در سه سطح کل ، معین و تفضیلی ، معرفی انبار و کالاها در سه بخش گروه اصلی ، گروه فرعی و نام کالا ، معرفی حساب های بانکی ، چک های داده شده و گرفته شده در راه و موجودی های نقدی صندوق و تنخواه گردان تا ثبت سند افتتاحیه به صورت کامل آموزش داده می شود .

بنابراین اگر شما به عنوان حسابدار اول یک موسسه مشغول به کار شوید مهارت ورود اطلاعات و استقرار سیستم حسابداری اولیه را خواهید داشت .

در بخش بازرگانی امکان ثبت کلیه فاکتورهای خرید ، فروش ، برگشت از خرید و فروش ،ضایعات و پیش فاکتور ، امکان ثبت کالای امانی و مراودات مربوط به تسویه حساب ویا عودت کالای امانی و همچنین نحوه انبارگردانی و تعدیلات کسر و فزونی انبار به همراه امکان انتقال کالا بین انبارها آموزش داده خواهد شد .

آموزش صدور سند حسابداری دستی و ایجاد حساب های جدید در سه سطح کل ، معین و تفضیلی در بخش شرکتی این امکان را به دانشجویان می دهد تا در مراودت مالی غیر اتوماتیک اسناد حسابداری مرکب را در نرم افزار حسابداری هلوثبت نمایند

آموزش امورمالی اتوماتیک به دانشجویانی که رشته تحصیلی آنها غیر از حسابداری است کمک می کند تا به راحتی در 12 آیتم از دریافت ها و پرداخت ها و مراودات مالی به صورت اتوماتیک اسناد حسابداری را ثبت نمایند که همین بخش سبب شده تا کاربران نرم افزارحسابداری هلو با هر مدرک تحصیلی بتوانند از عهده امور حسابداری بر آیند .

در پایان نحوه اصلاح و گزارش گیری از کلیه اسناد صادر شده آموزش داده می شود .

شهریه دوره آموزشی کاردانی نرم افزار حسابداری هلو 700 هزار تومان است واگر ثبت نام از طریق سایت هلویارصورت گیرد با احتساب تخفیف ویژه مبلغ 599 هزار تومان شهریه دریافت می گردد.

یک بسته آموزشی هلویار کلاد دو ماهه بدون محدودیت سندو تک شرکتی، تخفیف ویژه دانشجویان دوره‌ی کاردانی می باشد که به صورت رایگان بعد از تسویه حساب تحویل می گردد. این بسته شامل یک نسخه نرم افزار حسابداری هلو نسخه آموزشی با امکان10 شرکتی و قابلیت نصب برروی کامپیوتر و ثبت 200 سند در هر شرکت می باشد دانشجویان عزیز می توانند پس از نصب و راه اندازی نسخه آموزشی در منزل از طریق شماره سریال برنامه هلو خود به مدت یکسال خدمات پشتیبانی تلفنی رایگان دریافت نمایند . در بسته آموزشی هلویار یک فیلم آموزشی صوتی و تصویری به مدت 88 دقیقه قرار دارد که در آن با زبانی ساده و ذکر مثال های کاربردی نرم افزار حسابداری هلو آموزش داده شده است و بارها می توانید آن را مشاهده نموده و در آینده که مشغول به کار شده اید اگر بخشی را فراموش کرده باشید مجددأ می توانید فیلم آموزشی را مشاهده نموده و رفع اشکال نمایید .

یک پروژه حسابداری با نمونه سئوالات مشابه نمونه واقعی بازار کار ، دارای انواع فاکتور و اسناد دریافت و پرداخت در بسته آموزشی هلویار قرارد تا تمرین های آنرا در نسخه آموزشی ثبت نمایید و با رویدادهای واقعی بازار کار آشنا شوید .

درپایان دوره کاردانی آزمون تعین سطح آنلاین از طریق سیستم جامع آزمون هلویار برگزار می گردد و درصورت قبولی در آزمون گواهینامه هلویار با اعتبار یکساله صادرمی گردد که از طریق شماره ملی دانشجو در سایت رسمی هلویار قابل استعلام و تمدید سالانه می باشد.

دانشجویانی که موفق به اخذ گواهینامه هلویار شده اند از امتیاز معرفی به کار برخور داربوده و با ثبت نام در قسمت درخواست کار سایت می توانند اطلاعات کارفرمایان را مشاهده نموده و اطلاعات و شماره تماس خود را به جهت همکاری درمعرض دید کارفرمایان قرار دهند.

ثبت نام دوره آموزشی هلو

خدمات نوین دهکده هلویار

نرم افزار آموزشی هلو
عکس آزمون
کاریابی هلو
  • 1,499,000 تومان

  • پنج جلسه آموزش نرم افزار
  • گواهینامه هلویار

  • برگزاری هم به صورت حضوری و غیر حضوری (آنلاین)

ثبت نام دوره آموزشی هلو

برخی نظرات شما

بیشترین کارآیی در عین حال ساده و روان از ویژگی های آموزشی این دوره هلویار است.

محسن حسینی, شرکت فرا پیامک

بهترین دوره آموزش نرم افزار هلو

فاطیما راد, نوین گستر غرب

یکی از بهترین دوره‌های آموزش نرم افزار هلویی است که به جرئت میشه نام برد.

علیرضا محرمی, شرکت حسابداری ایران ارقام
4.8/5 - (19 امتیاز)