آموزش رایگان نرم افزار هلو

آموزش رایگان هلو
راوی هلویار
دانلود فایل صوتی

آموزش رایگان نرم افزار حسابداری هلو شامل کدام یک از مشترکین می شود؟

کلیه مشترکین فعال نرم افزار حسابداری هلو که دارای شماره سریال معتبر با تمدید پشتیبانی یک ساله می باشند ، امتیاز90 دقیقه اموزش رایگان نرم افزار حسابداری هلو و 30 دقیقه رفع اشکال برخورداردارند
آموزش رایگان نرم افزار حسابداری هلو جهت راه اندازی سیستم حسابداری مکانیزه به شما کمک می کند تا بتوانید اطلاعات اولیه مالی خود را وارد نرم افزار نموده و کار حسابداری خود را را آغاز نمایید .
با توجه با اینکه طلاعات وارد شده قابل حذف و ثبت مجدد می باشد در ابتدای شروع کار با نرم افزار توصیه می شود به صورت آزمایشی و تمرینی اطلاعات حسابدارس خود را در نرم افزار ثبت نمایید و پس از شرکت در کلاس آموزشی اطلاعات ثبت شده را خام نموده و اطلاعات صحیح را وارد نمایید . با این روش به صورت عملیاتی و کاملا کاربردی نحوه کار با نرم افزار حسابداری هلو را خواهید آموخت.

چه مطالبی در کلاس آموزش رایگان نرم افزار حسابداری هلو مطرح می گردد ؟

آموزش کامل معرفی اشخاص در سه سطح کل ، معین و تفضیلی ، نحوه گروه بندی ومعرفی کالاها در سه سطح گروه اصلی ، گروه فرعی و نام کالا . افتتاح حساب های بانکی ، ثبت موجودی های نقدی صندوق ها و تنخواه گردان و ثبت سند افتتاحیه .
در بخش بازرگانی ، ثبت کلیه فاکتورهای خرید ، فروش ، برگشت از خرید و فروش ، پیش فاکتور و فاکتور ضایعات ثبت کلیه عملیات مرتبط به کالا اعم از : حواله بین انبار ها ، ثبت سفارشات خرید و فروش ، کالای امانی دریافتی و پرداختی و انبارگردانی آموزش داده می شود .
در بخش شرکتی نحوه ایجاد حساب های جدید در سرفصل ها ، صدور سند حسابداری ، دوازده مورد دریافت و پرداخت امورمالی اتوماتیک ، نحوه پیگیری چک های دریافتی و پرداختی اعم از وصول شده و برگشت خورده آموزش داده می شود .
جهت موسساتی که کار تولید و مونتاژ را انجام می دهند نحوه ثبت تولید ساده ، تولید طبق فرمول و محاسبه بهای تمام شده کالای ساخته شده به انضمام نحوه اصلاحات و گزارشات اسناد ثبت شده آموزش داده خواهد شد.

نحوه برگزاری آموزش رایگان نرم افزار حسابداری هلو چگونه می باشد؟

 1. آموزش رایگان نرم افزار حسابداری هلو به دو روش حضوری و غیر حضوری( آنلاین ) برگزار می گردد:
  آموزش حضوری : در روش اول تمام مشترکین نرم افزارحسابداری هلو که نرم افزار آنها دارای تمدید پشتیبانی یکساله باشد می توانند با از ثبت نام و هماهنگی قبلی در کلاس آموزش رایگان نرم افزار حسابداری هلو که در محل مرکز تخصصی هلویار برگزار می گردد شرکت نمایند.
  علاوه بر آموزش کلی نرم افزارحسابداری هلودرپایان کلاس کارفرمایان می توانند سئوالات مربوط به شغل خود را پرسیده و رفع اشکال نمایند .
  اگر در راستای نوع فعالیت موسسه و کسب و کار خود نیاز به مشاوره تخصصی خرید و ارتقا نرم افزار را داشته باشید به صورت رایگان ، توسط کارشناسان مجرب راهنمایی شده وبا پرداخت مبلغ ما به التفاوت نرم افزارحسابداری شمابه کد مورد نظر ارتقا خواهد یافت .
  درصورتیکه در مورد ورود اطلاعات اولیه ( در شهر تهران ) نیاز به اعزام کارشناس داشته باشند با مطرح نمودن بیلان کاری خود می توانید از واحد خدمات مالی درخواست کارشناس موقت نمایید تا به محل شما اعزام شه و کارهای مالی را انجام دهند .اگردرخواست حسابدار را داشته باشید می توانید به واحد کاریابی درخواست معرفی نیروی حسابدار بدهید تا در اسرع وقت نیروی حسابدار تمام وقت و یا پاره وقت به شما معرفی گردد .
 2. آموزش غیر حضوری( آنلاین ) : در روش دوم نیزتمام مشترکین نرم افزارحسابداری هلو که نرم افزار آنها دارای تمدید پشتیبانی یکساله باشد می توانند ثبت نام نموده و از طریق لینک وبیناری که در اختیار ایشان قرار داده می شود به صورن آنلاین و از راه دوردر کلاس آموزش رایگن نرم افزار حسابداری هلو شرکت نمایند .
در این دوره از کلاس کاربران به سادگی از طریق درج لینک ورود به کلاس در کامپیوتر و یا تلفن همراه خود می توانند در کلاس حاضر شده و در پایان نیز با مدرس خود پرسش و پاسخ داشته باشند .
در صورتیکه پس از حضور در وبینار نیاز به ارتقا نرم افزار حسابداری هلو را داشته باشید با مشاوره آنلاین رایگان با کارشناسان مجرب فروش و واریز مبلغ مابه التفاوت در مدت زمانی کمتر از چند دقیقه ارتقا کد مورد نظر شما صورت خواهد گرفت و با یک بار فعال و غیر فعال سازی کارت هوشمند نرم افزار هلو ارتقا صورت خواهد گرفت. . کارشناسان پشتیبانی هلویار به صورت تلفنی در ساعات اداری پاسخگوی سئوالات حسابداری و نرم افزاری شما خواهند بود .
درهرنقطه ای از کشور که درخواست نیروی حسابدار دارید با ثبت نام در واحد کاریابی سایت هلویار این امکان فراهم گردیده تا به اطلاعات نیروهای جویای کار دست یابید و اطلاعات خود را در اختیار ایشان قرار دهید و در صورت توافق به همکاری بپردازید.

مزایای شرکت در کلاس آموزش رایگان نرم افزار حسابداری هلوچیست ؟

 1. آموزش نرم افزار حسابداری هلو توسط مجرب ترین اساتید حسابداری و کارشناسان نرم افزار هلو.
 2. کسب دانش حسابداری به میزان نیازو متناسب با ساختار نرم افزار حسابداری هلو.
 3. دریافت مشاوره مجدد از کارشناسان فروش و اطمینان از انتخاب نرم افزار مناسب.
 4. استفاده ازتجربه های مشابه و عدم انجام اشتباه در ورود اطلاعات اولیه.
 5. پیاده سازی صحیح حسابداری کسب و کار خود و صرفه جویی درصرف زمان .
 6. امکان شرکت در آزمون آنلاین نرم افزار حسابداری هلو و دریافت گواهینامه هلویار .

ثبت نام و هماهنگی شرکت در آموزش رایگان نرم افزار حسابداری هلوبه چه شکل می باشد؟

جهت شرکت در کلاس آموزش رایگان نرم افزار حسابداری هلو فقط کافیست در سایت هلویار ثبت نام نموده و نحوه شرکت در کلاس را انتخاب نمایید تا کارشناسان آموزش در اسرع وقت با شما تماس گرفته و زمان برگزاری کلاس را هماهنگ نمایند .
کلاس های حضوری به صورت عمومی و در زمان تعیین شده برگزار می گردد و قابلیت برگزاری به صورت خصوصی راندارد امتیاز استفاده از کلاس اموزش رایگان نرم افزار حسابداری هلودر دوره های حضوری فقط یک نفر برای هرسریال فعال می باشد . در دوره آموزش از راه دور ( آنلاین) هیچ محدودیتی در تعداد ثبت نامی های هر سریال وجود ندارد و تنها شرط حضور ثبت درخواست شرکت در وبینار می باشد و چنانچه بعد از هماهنگی و رزرو آموزش رایگان نرم افزار حسابداری هلو در هر دو روش در کلاس آموزشی حضور نداشته باشند امتیازآموزش رایگان سریال خود را از دست خواهند داد .
با وجودی که با برگزاری آموزش از راه دور امکان حضور در کلاس آموزشی به هر نحو ممکن فراهم گردیده است اگر شما بنا به دلایل شخصی و مشغله های کاری نمی توانید در ساعتی مقرر در کلاس آموزشی حضور داشته باشید با دانلود فیلم اموزشی نرم افزار حسابداری هلو می توانید در هر ساعتی از شبانه روز آنرارا مشاهده نمایید و سئوالات خود را در بخش پشتیبانی سایت کامنت کنید تا فیلم آموزشی پر تکرار ترین سئوالات برای شما در صفحه پستیبانی قرارگیرد .

سایر سرویس‌های ارزشمند هلویار

عکس آزمون
خدمات و تعمیرات کامپیوتر هلو
خرید آنلاین نرم افزار هلو
آموزش نرم افزار هلو
 • رایگان

 • برگزاری کلاس به صورت حضوری

 • قابلیت خرید فیلم آموزشی

 • مورد نیاز جهت کاریابی

دانلود رایگان فیلم کلاس آموزشی هلو
4.5/5 - (2 امتیاز)