3.7/5 - (58 امتیاز)

دریافت کد رجیستری و کلمه عبور در نرم افزار هلو چیست؟

مشترکین گرامی نرم افزار هلو در بعضی مواقع هنگام اجرای نرم افزار هلو برنامه اجرا نمی شود و جهت ورود به برنامه از شما درخواست کد ریجستری یا همان کلمه عبور میکند که در اینصورت به راحتی می توانید از طریق زیر اقدام به دریافت کلمه عبور و کد رجیستری نمایید.
و پس از دریافت کد رجیستری و رمز عبور از طریق روش های زیر آن را در کادر مربوطه وارد نموده و سپس نرم افزار را اجرا نمایید.

توجه:
علت درخواست کلمه عبور (کد ریجستری – رمزعبور) مکرر در نرم افزار هلو چیست؟
اگر پس از دریافت کلمه عبور و کد رجیستری و وارد کردن در سیستم نرم افزار مجددا و به صورت مکرر از شما کلمه عبور درخواست نماید موارد زیر را جهت رفع مشکل بررسی نمایید.
۱- احتمالا سندی به تاریخ آینده ثبت شده که باید اصلاح گردد :در این صورت شما باید اطلاعات را بررسی بفرمایید.
۲- تنظیم نبودن تاریخ سیستم: تاریخ سیستم را چک نمایید که به روز باشد , در صورت درست نبودن آن را تنظیم نمایید ومجددا نرم افزار را اجرا نمایید .
۳- به هم ریختگی قفل سخت افزاری هلو: در صورت عدم رفع مشکل لطفا قفل سخت افزاری را به شرکت ارسال بفرمایید .

آسان ترین روش دریافت کد رجیستری و کلمه عبور :


  1. مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی از سراسر ایران با هلویار نماینده برتر و فعال نرم افزار هلو، به آدرس تقاطع آزادی و اسکندری جنوبی – پشت داروخانه بیژن-پلاک ۴۷۷-طبقه سوم – واحد ۳۵ و شماره تماس ۶۶۵۹۲۱۷۱-۰۲۱ با کارشناسان حرفه‌ای هلویار این مهم را انجام دهید (راه حل پیشنهادی) .
  2. از طریق پیام کوتاه: شماره سریال نرم افزار فاصله سپس عدد ۸ یا ۱۲ رقمی قرمزرنگ اعلام شده توسط نرم افزار را به شماره ۳۰۰۰۲۳۰۶۷ پیامک کنید و منتظر پاسخ بمانید.

راهنمایی و مراحل دریافت کد رجیستری و کلمه عبور نرم افزار هلو :

1- ابتدا هنگام ورود به برنامه پیغام خطا به شکل زیر نمایان می‌شود:

2- بعد از مشاهده پیغام بالا باید از طریق این لینک وارد صفحه زیر شده و اطلاعات درخواستی شامل سریال برنامه ، کد12 رقمی داده شده توسط نرم افزار و نیز شماره موبایل خود را در صفحه مربوطه وارد نموده و دریافت کد را بزنید.

3- سپس کد داده شده را مجددا در کادر خالی مربوطه وارد نموده وسپس تایید نمایید.بعد از تایید برنامه به راحتی اجرا می گردد.

i g ,ho loo

  • دریافت کد رجیستری و کلمه عبور در نرم افزار هلو