مشاهده تعرفه ها و لیست قیمت تمدید و پشتیبانی سالیانه در سال 1400 :

همچنین شما با کلیک بر روی هر کدام از قیمت ها می‌توانید به سادگی تمدید نرم افزار هلو خود را به صورت آنلاین انجام دهید. (تمامی قیمت ها به تومان می‌باشد.)

لازم به ذکر است که در صورت عدم تمدید و پشتیبانی به موقع نرم افزار بسته به مدت زمان گذشته از آخرین تمدید پشتیبانی مشمول هزینه زیرساخت خواهید شد و در صورت اقدام نمودن به تمدیدنرم افزار حداکثر یک‌ماه زودتر از موعد از ۲۰% تخفیف ویژه به عنوان جایزه بهره مند می گردید.

تعرفه ها و لیست قیمت تمدید و پشتیبانی نرم افزار حسابداری هلو در سال 1400 به شرح زیر خدمتتان ارائه می دهد:
راوی هلویار
دانلود فایل صوتی

همچنین علاوه بر استفاده از فیلد زیر جهت آگاهی از لیست قیمت تمدید و پشتیبانی نرم افزار هلو در سال 1400 و تغییرات در سال جدید می توانید با شماره زیر نیز تماس حاصل فرمایید.

در صورتی‌که تمایل به تمدید بیشتر از یک‌سال دارید، با شماره 432 432 66 -021 داخلی 103 تماس حاصل نمایید.

روش های تمدید پشتیبانی نرم افزار هلو در سال 1400 :

مشترکین گرامی نرم افزار هلو شما به راحتی میتوانید جهت تمدید پشتیبانی نرم افزار خود با شماره تلفن پشتیبانی ۶۶۴۳۲۴۳۲-۰۲۱ تماس گرفته و یا به یکی از ۳ روش ذکر شده در زیر عمل نمائید :

توجه:
۱- ورژن های قدیمی به دلیل ناسازگاری با ویندوزهای جدید دچار باگ و خطای بیشتری می شوند و ممکن است به بانک اطلاعاتی نرم افزار شما آسیب برسانند.
۲- بنابراین بهتر است در هر زمان که آپدیت جدید نرم افزار ارائه می گردد درصورت داشتن تمدید پشتیبانی به صورت رایگان و درصورت اتمام اعتبار پشتیبانی نرم افزار پس از تمدید پشتیبانی نرم افزار ورژن جدید نرم افزار هلو را از طریق نمایندگی های مجاز دریافت نمایید.
۳- با تمدید پشتیبانی نرم افزار خود از خدمات هوشمند جدید و آنلاین هلوبان در سال 14000 نیز بهره مند گردید.

4.4/5 - (5 امتیاز)

۳ روش مطمئن جهت تمدید اعتبار پشتیبانی نرم افزار هلو:

1- پشتیبانی از درگاه آنلاین هلویار:
شما می‌توانید به راحتی از طریق فرم زیر ، به صورت آنلاین و ساده سریال نرم افزار هلو خود را تمدید پشتیبانی کنید. در این روش پیشنهادی هلویار است، علاوه بر عدم اتلاف هزینه رفت و آمد، در زمان شما نیز بسیار صرفه جویی خواهد شد.

تمدید آنلاین پشتیبانی نرم افزار هلو
تمدید حضوری پشتیبانی نرم افزار هلو

2-تمدید حضوری با مراجعه به هلویار:
دریافت کلیه خدمات تکمیلی و فوری شامل تمدید پشتیبانی سریال نرم افزار و ارتقا به نسخه جدید با مراجعه حضوری به هلویار

3- تمدید تلفنی:
مشترکین گرامی شما می توانید ازطریق تماس با شماره ۶۶۴۳۲۴۳۲-۰۲۱ و برقراری ارتباط تلفنی با کارشناسان این مرکزمرکز تخصصی هلویار نسبت به دریافت راهنمایی و اطلاع از مدت تمدید و قیمت جهت تمدید پشتیبانی سریال نرم افزار خود اقدام فرمایید.

تمدید تلفنی پشتیبانی نرم افزار هلو