نرم افزار آموزشی هلو

نرم افزار آموزشی هلو

پیشنهاد: در بسته ECO آموزش هلویار، بدون نیاز به نصب و محدودیت ثبت سند با کد 44 هلو 2ماهه آموزش ببینید…

بسته اقتصادی (ECO) آموزش هلو
راوی هلویار
دانلود فایل صوتی

بسته آموزشی هلویار به شما کمک می کند بدون نیاز به حضور در کلاس های آموزشی، صرف زمان و هزینه های ایاب و ذهاب هم اکنون بتوانید نرم افزار حسابداری هلو را در منزل آموزش ببینید.

این بسته شامل کارت نسخه آموزشی نرم افزار حسابداری هلو می باشد که به سادگی می توانید با دریافت سریال، کد فعال سازی و دانلود محتویات سی دی که از طریق لینک مربوطه در اختیار شما قرار می گیرد برروی لپ تاپ و یا کامپیوتر خانگی خود نصب نموده و به مدت یکسال از آن استفاده نمایید که پس از یک سال نیز قابل تمدید پشتیبانی می باشد .

این نسخه شامل کلیه امکانات نرم افزار هلو (کد 41) می باشد با قابلیت ثبت 200 سند حسابداری اعم از معرفی 10طرف حساب در سه سطح کل ، معین و تفضیلی ، معرفی کالاها در سه سطح گروه اصلی ، گروه فرعی و نام کالا ، معرفی 2 حساب بانکی و موجودی های نقدی صندوق و تنخواه گردان .

در بخش بازرگانی امکان ثبت کلیه فاکتورهای خرید ، فروش ، برگشت از خرید و فروش ، پیش فاکتور و فاکتور ضایعات برای شما فراهم گردیده است و چنانچه انبار شما مغایرت داشته باشد می توانید از طریق انبارگردانی و عملیات چند انباره ی حواله بین انبارها، موجودی را اصلاح نمایید . امکان ثبت کالای امانی و مراودات مربوط به تسویه حساب ها به انضمام صدور سند اتوماتیک جهت کلیه مراودات مالی و دریافت و پرداخت چک ها از ویژگی های بخش بازرگانی نرم افزار می باشد .

امکان صدور سند حسابداری و ایجاد حساب های جدید در سه سطح کل ، معین و تفضیلی در بخش شرکتی نرم افزار دیده شده است و با استفاده از امکان مر کز درآمد وهزینه امکان تفکیک درآمدها و هزینه های هر پروژه امکان پذیر خواهد بود در بخش چک ها نیز کلیه چک های وارده و صادره قابلیت پیگیری ، ثبت وصول و برگشت، داشته و چنانچه انبار شما از دوبخش مواد اولیه و کالای ساخته شده تشکیل شده باشد امکان ثبت تولید ساده و تولید طبق فرمول در بخش تولیدی نرم افزار گنجانده شده است .

کلیه اسناد و مراودات ثبت شده اعم از دستی و اتوماتیک قابلیت اصلاح و گزارش گیری داشته و ورژن برنامه و ظاهر منو ها کاملا با نسخه اصلی مطابقت دارد .

نرم افزار آموزشی که در اختیار شما قرارگرفته است 10 شرکتی می باشد و تمام قابلیت های ذکر شده در هریک از شرکت ها به صورت مجزا قابل اجرا بوده و به سادگی توسط کاربر قابلیت خام نمودن اطلاعات راداشته و امکان کاربری مجدد در هر 10 شرکت بارها و بارها به تعداد نامحدود قابل باز آوری می باشد .

شماره سریالی که به عنوان شناسه محصول در اختیار شما قرار می گیرد به مدت یک سال پشتیبانی رایگان تلفنی در مرکز پشتیبانی هلویار را داشته و تا مدت ها بعد از آموزش و حتی زمانی که جذب بازار کارشده اید همچنان می توانید با استفاده از شناسه محصول خود خدمات پشتیبانی تلفنی دریافت نمایید .

جهت دانلود فیلم آموزش نصب نرم افزار حسابداری هلو می توانید به صفحه همیار پشتیبانی سایت، مراجعه فرمایید .

در بسته آموزشی هلویار یک فیلم آموزشی 88 دقیقه ای قرار داده شده است که در آن به زبانی کاملا ساده با ذکر مثال کاربردی نرم افزار حسابداری هلو آموزش داده می شود که بارها می توانید آن را مشاهده بفرمایید و یا در آینده اگر بخشی را فراموش کردید مجدد به آن مراجعه نموده و آموزش ببینید .

در ضمن می توانید فیلم آموزشی را در اختیار دوستان و آشنایانی که قصد آموزش هلو را دارند قرار دهید .

یک پروژه حسابداری مناسب با میزان امکانات نسخه آموزشی با نمونه سئوالات دارای انواع فاکتور و دریافت و پرداخت و اسناد حسابداری در بسته آموزشی هلویار قرار داده شده است که می توانید سئوالات و تمرین های آنرا در نسخه آموزشی ثبت نمایید تا برای نمونه های واقعی بازار کار آماده شوید .

پس از آنکه مهارت لازم را در کار با نرم افزار کسب نمودید یک امتیاز آزمون آنلاین برای شما در نظر گرفته شده است که برای این منظور با واحد آموزش هلویار ارتباط گرفته و زمان آزمون آنلاین رارزرو می نمایید که در این مرحله یک نمونه آزمون تعیین سطح دارای 10 سئوال کاربردی در اختیار شما قرار می گیرد و یک لینک بانام کاربری و رمز عبور خاص آزمون شما به مدت 24 ساعت فعال می گردد که می بایست پاسخ را به صورت عملی در برنامه هلو ثبت نمایید . چنانچه در آزمون ثبت شده بالای 80 امتیاز از 100امتیاز کسب نمایید مجاز به دریافت گواهینامه خواهید بود .

گواهینامه صادر شده دارای اعتبار یکساله بوده و از طریق شماره ملی در سایت رسمی هلویار قابل استعلام و تمدید سالانه می باشد .

گواهینامه کلیه آزمون های پذیرفته شده در هرماه، در پایان همان ماه صادر گردیده و تا دهم ماه بعد در محل دفتر هلویار تحویل می گردد .

دانشجویان عزیزی که گواهینامه هلویار را دارند از امتیاز معرفی به کار برخور داربوده و می توانند در قسمت درخواست کار سایت هلویار ثبت نام نموده و علاوه بر دست یابی به اطلاعات کارفرمایان، جویای نیرو، اطلاعات و شماره تماس خود را در معرض دید آنان قرار داده و در صورت توافق با هم مشغول به کار شوند .

پرداخت و دانلود

خدمات نوین دهکده هلویار

خرید آنلاین نرم افزار هلو
کاریابی هلو
عکس آزمون
  • 277,000 تومان

  • فیلم آموزشی ۸۸ دقیقه‌ای اختصاصی هلویار برای کار با نرم افزار هلو

  • نمونه سوال جهت تمرین با نرم افزار هلو

  • آزمون رایگان و درخواست مدرک

  • پشتیبانی تلفنی رایگان در طول دوره در زمان اداری

  • امتیاز شرکت در سمینار و وبینار تکمیلی هلویار جهت ارائه مدرک

  • قابلیت نصب استفاده فقط در یک کامپیوتر

  • کاربری یک‌ساله با محدودیت ثبت 100 عدد سند حسابداری

پرداخت و دانلود